• Kompleksowa usługa
  • Ponad 20 lat doświadczenia
  • Najlepsi specjaliści

Rozwiązanie systemowe – ciąg dekontaminacji MELAG

Kompletna procedura dekontaminacji narzędzi obejmuje mycie, dezynfekcję, pakowanie, sterylizację, dokumentację i zwolnienie narzędzi.

MELAG oferuje indywidualne rozwiązania systemowe do prawidłowej dekontaminacji narzędzi w klinice i gabinecie. Dzięki produktom MELAG osiąga się efektywne procesy robocze i najwyższą ochronę dla pacjentów i zespołu.

Zastosowanie ciągu technologicznego Melag pozwala na zaoszczędzenie czasu i kosztów dzięki wydajniejszemu procesowi dekontaminacji narzędzi. W przypadku gdy sterylizator parowy, termodezynfektor, zgrzewarka, system uzdatniania wody, system archiwizacji są od jednego dostawcy, prace techników konserwujących są przeprowadzane ekonomicznie.

W skład ciągu dekontaminacji wchodzą:

Myjnia termo-dezynfektor serii MELAtherm 10

Doskonale myje, dezynfekuje i suszy narzędzia, które później należy sterylizować (narzędzia krytyczne) lub które można używać bezpośrednio po procesie dezynfekcji (narzędzia niekrytyczne oraz półkrytyczne). Dzięki różnorodnym akcesoriom, można dopasować wyposażenie myjni do posiadanych narzędzi. Narzędzia można myć w Myjni termo-dezynfektorze w odpowiednim koszu, a następnie zapakować całość do kontenera i sterylizować w autoklawie.

Zgrzewarka

Różnorodne modele dopasowane do rodzaju i wielkości praktyki. Dokładnie zgrzane rękawy, są gwarancją prawidłowej sterylizacji.

Autoklaw

Opracowane przez niemieckich inżynierów, w całości wykonane w Europie z najlepszych komponentów. Melag zdecydowanie stawia na jakość. Doskonale sterylizują i suszą narzędzia. Jakość wykonania, wygoda obsługi, a także szybkość są bez wątpienia zaletami naszych autoklawów.

Oprogramowanie MELAtace

Zapis w formie elektronicznej całego procesu dekontaminacji. Dokładnie zapisane dane z mycia, dezynfekcji, zgrzewania i sterylizacji pozwalają na najlepszą dokumentację procesów.  Stworzone aby ułatwiać zarządzanie procesami, a przede wszystkim zapewniać bezpieczeństwo kliniki.

Dodatkowo w razie potrzeby oferujemy niezawodne demineralizatory dostosowane do potrzeb sterylizacji danej praktyki.

Wszystkie urządzenia można zamówić bezpośrednio u nas pisząc lub dzwoniąc: kontakt

Film przedstawiający proces dekontaminacji narzędzi

Sprawdź kategorie produktów!

Adres firmy

Znamed
Bystrzyca Dolna 56A
58-100 Świdnica

748 53 57 61

biuro@znamed.pl

Formularz kontaktowy

Przetwarzanie danych osobowych
Polityka cookies

+48748535761

Your compare list

Compare
REMOVE ALL
COMPARE
0