• Kompleksowa usługa
  • Ponad 20 lat doświadczenia
  • Najlepsi specjaliści

Autoryzowany serwis Melag i Planmeca

Autoklawy i unity stomatologiczne to niezbędne wyposażenie gabinetów stomatologicznych. To urządzenia, które służą do sterylizacji narzędzi. Serwis autoklawów jest niezbędny, aby zapewnić ich prawidłowe działanie i bezpieczeństwo użytkowania.

Nasza firma to autoryzowany serwis Melag, której głównym celem jest profesjonalny serwis autoklawu Melag oraz dostarczanie części zamiennych Melag. Zlecając nam przegląd autoklawu, możecie być Państwo pewni, że urządzenie zostanie dokładnie sprawdzone dzięki naszej wiedzy oraz wieloletniemu doświadczeniu w branży. Dołożymy wszelkich starań, aby praca w Państwa gabinetach i placówkach przebiegała bez zakłóceń dzięki wykorzystaniu sprzętu dystrybuowanego przez firmę Znamed. Nasza oferta Melag serwis ma na celu skrócenie do niezbędnego minimum przerw wynikających z naprawy urządzeń lub usuwania usterek.

W celu usprawnienia obsługi serwisowej i realizacji napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych, prosimy o przygotowanie następujących danych o urządzeniu:

  • typ urządzenia, (jeśli to możliwe numer seryjny)
  • data nabycia, (karta gwarancyjna)
  • sygnalizowany numer błędu wskazany przez urządzenie lub opis usterki

Naprawa autoklawu to delikatna procedura wymagająca wiedzy technicznej i doświadczenia. Serwis autoklawu Melaq powinien być przeprowadzany przez wykwalifikowanych techników, którzy używają oryginalnych części, jakie są konieczne do wymiany. Przegląd powinien być wykonywany zgodnie z zaleceniami producenta. Autoklawy i myjnie termodezynfektory Melag sygnalizują, że należy wykonać przegląd, gdyż minął czas lub ilość cykli, po której jest on zalecany.

USŁUGI

Nasza oferta obejmuje przegląd techniczny autoklawu. Jeśli masz wątpliwości co do stanu Twojego urządzenia, skontaktuj się z nami, a zajmiemy się resztą. Jesteśmy dostawcą części zamiennych Melag oraz Planmeca, możemy więc szybko naprawić uszkodzenia i awarie w autoklawach i innych urządzeniach tych producentów. Przegląd techniczny autoklawu powinien obejmować kontrolę wszystkich funkcji urządzenia, w tym testy szczelności, a także sprawdzenie uszczelek i elementów elektronicznych.

Jako autoryzowany serwis Melag oferujemy następujące usługi:

Nasze usługi są skierowane do takich placówek medycznych jak: gabinety stomatologiczne, szpitale, przychodnie, praktyki lekarskie, a także gabinety i salony kosmetyczne, podologiczne. Nasza oferta jest ciągle poszerzana, szczególną uwagę zwracamy na urządzenia wprowadzające innowacyjne rozwiązania.

Dodatkowo świadczymy usługi jako autoryzowany serwis Planmeca. Gwarantujemy, że wszystkie części Planmeca są oryginalne i spełniają standardy producenta.

CZĘŚCI ZAMIENNE / WSPÓŁPRACA

Jako serwis Melag, posiadamy największy magazyn Melag części zamiennych w Polsce, dzięki czemu proces naprawy przebiega sprawnie. Oryginalne części zamienne są kluczowe dla zachowania gwarancji i zapewnienia długiej żywotności autoklawów. Posiadamy części Melag i części Planmeca do każdego typu autoklawu, myjni dezynfektora, zgrzewarki, unitu stomatologicznego, radiologii. Jeśli brakuje Ci konkretnej części, skontaktuj się z nami.

Oferujemy korzystne rabaty dla subdealer-ów oraz indywidualnych podmiotów medycznych. Gwarantujemy ekspresową realizację zamówień.

Autoklawy to nie jedyne urządzenia dostępne w naszej ofercie. Nasza firma oferuje także:

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą w zakresie zakupu części zamiennych, sprzedażą sprzętu, a serwisem w swoim rejonie, zapraszamy do współpracy i kontaktu.

Your compare list

Compare
REMOVE ALL
COMPARE
0