• Kompleksowa usługa
  • Ponad 20 lat doświadczenia
  • Najlepsi specjaliści

Warunki instalacji MELAtherm 10 / Evolution

Termodezynfektory MELAtherm 10 i MELAtherm 10 Evolution dzięki swojej kompaktowej budowie zajmują niewiele miejsca. Środki myjące, złącza dokumentowania i moduł dozowania płynów znajdują się w urządzeniu, dzięki czemu nie zajmują dodatkowego miejsca. Dodatkowo aktywne suszenie w myjni pozwala zaoszczędzić miejsce na blacie roboczym wykorzystywane do suszenia narzędzi.

MELAtherm ze standardowym wymiarem montażowym (szerokość: 59,8 cm, wysokość: 81,8 cm, głębokość: 67,8 cm – wraz z wyświetlaczem) umożliwia integrację w miejsce szafki o szerokości  60cm (zalecane min. 61) i wysokości od podłogi do blatu min. 82 i jego głębokości min. 60cm. Opcjonalnie można zaopatrzyć się w dodatkową szafkę pod myjnią i w ten sposób nie zabudowywać myjni w ciągu meblowym, a  pozostawić jako urządzenie poza blatem roboczym.

Myjnie serii MELAtherm 10 są dostępne do wyboru w dwóch wariantach:

„DTA” wymaga podłączenia do prądu o napięciu 400V (3 fazy).

„DTB” podłączenie do gniazdka o standardowym napięciu 230V.

Termodezynfektor nie wymaga podłączenia wody demineralizowanej (z wyjątkiem mycia narzędzi okulistycznych) lub zmiękczonej ponieważ ma wbudowany własny zmiękczacz wody. Może być użytkowany tylko z wodą wodociągową. Dzięki temu warunki instalacji obejmują przyłącze zimnej wody i przyłącza kanalizacyjnego.

Do myjni dedykowana jest stacja uzdatniania wody MELAdem 53. Płukanie końcowe jest przeprowadzane wodą demineralizowaną dzięki czemu można jeszcze bardziej ochronić narzędzia. Eliminowane jest tworzenie się plam i zmian na powierzchni narzędzi płukanych wodą wodociągową zawierającą dużo minerałów. MELAdem 53 oprócz termodezynfektorów może zasilać w wodę demineralizowaną np. autoklawy lub inne urządzenia w przestrzeni dekontaminacji.

Dokładne dane i zalecenia montażowe przekazujemy klientom w formie mailowej, tak aby można było przekazać je np. meblarzowi

Sprawdź kategorie produktów!

Adres firmy

Znamed
Bystrzyca Dolna 56A
58-100 Świdnica

748 53 57 61

biuro@znamed.pl

Formularz kontaktowy

Przetwarzanie danych osobowych
Polityka cookies

+48748535761

Your compare list

Compare
REMOVE ALL
COMPARE
0