• Kompleksowa usługa
  • Ponad 20 lat doświadczenia
  • Najlepsi specjaliści

Autoryzowany przedstawiciel i serwis

Chciałbyś pracować na jednym urządzeniu przez wiele lat? Ekonomiczna eksploatacja i serwis? Takie wymagania z pewnością spełnią produkowane w Niemczech i Finlandii urządzenia firm MELAG oraz Planmeca. Od wielu lat jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem i dystrybutorem właśnie tych dwóch wyjątkowych firm. Zdecydowaliśmy się na współpracę z firmą MELAG jak i Planmeca, gdyż wiemy, że sprzęt jaki oferują jest najwyższej jakości. Nasi klienci pracują na swoich urządzeniach 20 lat, a często jeszcze dłużej.

Zarówno jakość świadczonych przez nas usług jak i sprzęt, który oferujemy zyskały uznanie wśród klientów w całym kraju. Od ponad 20 lat jesteśmy liderem w branży, zapewniając najlepszą obsługę przed i po sprzedażową.

Sprawdź co mówią o nas inni:

Firma Znamed zapewniła nam wsparcie od samego początku, poprzez przygotowanie projektu oraz koordynację prac przy powstawaniu sterylizatorni. Bardzo dobry kontakt i szybkie działanie jest dodatkowym atutem firmy.

UNIDENT UNION Dental Spa we Wrocławiu

Procedura instalacji sprzętu przez serwisantów firmy ZNAMED w naszym gabinecie przebiegła w sposób rzetelny z zachowaniem wysokiego standardu obsługi klienta.

DENTAL GARDEN w Bydgoszczy

Ogromne znaczenie dla nas ma także dobra współpraca z firmą serwisującą sprzęt, więc z czystym sumieniem możemy polecić firmę Znamed.

IMPLADENT Medical & Dental Clinic w Gdańsku

Miłym zaskoczeniem był projekt całego pomieszczenia zgodnie z wymogami sanepidu w formacie 3D, jak i 2D z podaniem między innymi wymiarów szafek co znacznie ułatwiło nam wyposażanie pomieszczenia. Współpraca z firmą Znamed była profesjonalna, sprawna i terminowa.

Szpital Położniczy MEDFEMINA we Wrocławiu

Firma Znamed wyróżnia się indywidualnym podejściem do potrzeb klienta, bardzo dobrą znajomością sektora medycznego oraz dużym zaangażowaniem w cały proces obsługi klienta

ESTHETIC DENTAL CLINIC W TORUNIU

Uważamy, że Znamed i Melag są firmami godnymi polecenia, wykazujący profesjonalizm, poparty olbrzymią wiedzą i dbającymi o każdy szczegół, a co ważne w każdej chwili można liczyć na ich pomoc

PWSM w Warszawie

Współpraca z firmą Znamed okazała się dla nas czystą przyjemnością. Dziękujemy za dobrą ofertę, wyczerpujące wyjaśnienia, wsparcie techniczne i merytoryczne, szkolenie oraz za instalację świetnego sprzętu w Maxdent

Maxdent

Z pełną odpowiedzialnością polecamy firmę Znamed jako solidnego i sprawdzonego dostawcę sprzętu. Doceniamy także fachowość serwisu, który jest na najwyższym poziomie

Dr. Adrian Kownacki, Stomatologia AS w Świdnicy

Od wielu lat współpracujemy także z firmą Znamed, którą cenimy za solidne i sprawne wykonywanie przeglądów. Zapewnia nam to bezawaryjne korzystanie ze sprzętów, a tym samym brak przerw w funkcjonowaniu całej placówki. Bardzo dobry kontakt z pracownikami firmy pozwala nam się czuć komfortowo i bezpiecznie.

Face-Clinic w Warszawie

Czy jako lekarz musisz wiedzieć jaki autoklaw będzie najbardziej odpowiedni do Twojej praktyki? Oczywiście, że nie. Po analizie Państwa potrzeb przedstawimy propozycje i wspólnie ustalimy najlepsze rozwiązanie.
Oferujemy
– indywidualne oferty, dopasowane do danej praktyki i preferencji lekarza
– projekt sterylizatorni zgodny z wymogami prawnymi
– przejrzyste schematy do wykonania instalacji hydraulicznej, elektrycznej, sieciowej przed montażem urządzeń.
– opieka naszego pracownika
– montaż
– przeglądy
– serwis
– zakup materiałów eksploatacyjnych, takich jak: filtry, etykiety, płyny do myjni.

Wśród oferowanych przez nas produktów odnajdą Państwo specjalistyczne autoklawy parowe Melag, myjnie dezynfektory, demineralizatory destylatory, zgrzewarki i rejestratory cykli firmy Melag, unity stomatologiczne firmy Planmeca oraz aparaty RTG punktowe, panoramiczne i radiowizjografia firmy Planmeca. Ponadto chcąc zapewnić naszym klientom usługi o charakterze kompleksowym, jako jedni z niewielu przedsiębiorstw zajmujemy się także obsługą i doradztwem technicznym oraz serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym. Jeżeli jest coś, w czym jesteśmy niezastąpieni to z pewnością jest to serwis Melag i ceny które z pewnością nikogo nie przytłoczą.

Your compare list

Compare
REMOVE ALL
COMPARE
0