Autoryzowany przedstawiciel i serwis

Chciałbyś pracować na jednym urządzeniu przez wiele lat? Ekonomiczna eksploatacja i serwis? Takie wymagania z pewnością spełnią produkowane w Niemczech i Finlandii urządzenia firm MELAG oraz Planmeca. Od wielu lat jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem i dystrybutorem właśnie tych dwóch wyjątkowych firm. Zdecydowaliśmy się na współpracę z firmą MELAG jak i Planmeca, gdyż wiemy, że sprzęt jaki oferują jest najwyższej jakości. Nasi klienci pracują na swoich urządzeniach 20 lat, a często jeszcze dłużej.

Zarówno jakość świadczonych przez nas usług jak i sprzęt, który oferujemy zyskały uznanie wśród klientów w całym kraju. Od ponad 20 lat jesteśmy liderem w branży, zapewniając najlepszą obsługę przed i po sprzedażową.

Wśród oferowanych przez nas produktów odnajdą Państwo specjalistyczne autoklawy parowe Melag, myjnie dezynfektory, demineralizatory destylatory, zgrzewarki i rejestratory cykli firmy Melag, unity stomatologiczne firmy Planmeca oraz aparaty RTG punktowe, panoramiczne i radiowizjografia firmy Planmeca. Ponadto chcąc zapewnić naszym klientom usługi o charakterze kompleksowym, jako jedni z niewielu przedsiębiorstw zajmujemy się także obsługą i doradztwem technicznym oraz serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym. Jeżeli jest coś, w czym jesteśmy niezastąpieni to z pewnością jest to serwis Melag i ceny które z pewnością nikogo nie przytłoczą.

Czy jako lekarz musisz wiedzieć jaki autoklaw będzie najbardziej odpowiedni do Twojej praktyki? Oczywiście, że nie. Po analizie Państwa potrzeb przedstawimy propozycje i wspólnie ustalimy najlepsze rozwiązanie.
Oferujemy
– indywidualne oferty, dopasowane do danej praktyki i preferencji lekarza
– projekt sterylizatorni zgodny z wymogami prawnymi
– przejrzyste schematy do wykonania instalacji hydraulicznej, elektrycznej, sieciowej przed montażem urządzeń.
– opieka naszego pracownika
– montaż
– przeglądy
– serwis
– zakup materiałów eksploatacyjnych, takich jak: filtry, etykiety, płyny do myjni.

Your compare list

Compare
REMOVE ALL
COMPARE
0