• Kompleksowa usługa
  • Ponad 20 lat doświadczenia
  • Najlepsi specjaliści

Oświetlenie w gabinecie stomatologicznym

Centralny Instytut Ochrony Pracy (CIOP) na swojej stronie opisuje jak ważne jest dobre i zgodne z obowiązującymi normami oświetlenie w miejscu pracy.

„Oświetlenie decyduje nie tylko o tym, jak widzimy otoczenie, ale również jak się w nim czujemy. Celem oświetlenia jest stworzenie takiego środowiska pracy, aby znajdujący się w nim człowiek mógł wykonywać prace wzrokową w sposób bezpieczny i efektywny przy jednoczesnym występowaniu wygody widzenia.

       Oświetlenie jest fizycznym czynnikiem środowiska pracy i jest zaliczane jest do czynników uciążliwych. Wynika to faktu, że niewłaściwe oświetlenie stanowisk pracy prowadzi do nadmiernego zmęczenia narządu wzroku, dolegliwości wzroku, spadku wydajności pracy oraz może powodować pogłębienie wad wzroku. Czynnik ten występuje na każdym stanowisku pracy, dlatego pracodawcy są zobowiązani do zapewnienia oświetlenia elektrycznego o parametrach zgodnych z polskimi normami”

Wiedząc jak ważna jest praca lekarzy w prawidłowym oświetleniu zdecydowaliśmy się na rozpoczęcie współpracy z Polskim producentem lamp firmą LAKO.

Jako rodzinnej firmie zależy nam na tym, aby produkty, które oferujemy naszym Klientom były najwyższej jakości. Od zawsze współpracujemy tylko z niewielką ilością producentów, wcześniej sprawdzamy jakość produktów czy też jakość obsługi Klienta.

Aby prawidłowo dobrać oświetlenie i mieć pewność komfortu pracy należy przeprowadzić odpowiednie obliczenia. Przesyłając nam rozkład gabinetu i odpowiadając na kilka pytań można taki projekt otrzymać bezpłatnie.

 

  1. ergonomiczne oświetlenie gabinetu stomatologicznego,
  2. bezpieczeństwo – lampy z atestami higienicznymi wydanymi przez PZH,
  3. jakość – najwyższy poziom oddawania barwy CRI>90 – co przekłada się na łatwość dobierania poszczególnych elementów przy zabiegach, np. odpowiedni kolor koronki,
  4. produkcja w 100% w Polsce = terminowość,
  5. profesjonalne, bezpłatne projekty doboru opraw i źródeł światła oraz ich rozmieszczenia,
  6. malowanie obudowy opraw w dowolnym kolorze RAL,
  7. krótki czas realizacji – ok. 2 tygodnie od momentu złożenia zamówienia.

 

Sprawdź kategorie produktów!

Your compare list

Compare
REMOVE ALL
COMPARE
0