• Kompleksowa usługa
  • Ponad 20 lat doświadczenia
  • Najlepsi specjaliści

Targi KRAKDENT 2019

Za nami kolejna już 27 edycja targów Krakdent. Organizatorzy podają, że w tym roku wzięło w nich udział około 16 000 osób. W tegorocznej edycji było nam bardzo miło zaprezentować nową myjnię dezynfektor MELAtherm 10 Evolution, oraz opowiedzieć, jak ulepszyliśmy ciąg dekontaminacyjny, dzięki aplikacji MELAconnect App

Urządzenia firmy Melag są zintegrowane ze sobą, tworzą łatwą w obsłudze i kompletną całość za pomocą oprogramowania Melatrace. W skład ciągu dekontaminacyjnego wchodzą: myjnia, zgrzewarka, sterylizator, drukarka bądź rejestrator cykli. Aby jak najbardziej ułatwić Państwu stworzenie idealnego miejsca do pracy tworzymy projekty pomieszczeń sterylizacyjnych jak i gabinetów z wizualizacją 3D. Doradzamy i wspieramy przez cały okres przygotowań do uruchomienia sterylizatorni i gabinetu.

Z firmą Melag współpracujemy już około 25 lat, dzięki czemu nasi pracownicy są najlepszymi specjalistami w tej dziedzinie. Wieloletnia współpraca utwierdza nas także w przekonaniu, że sprzęt jest najlepszej jakości, dlatego od tylu lat nie zmieniamy dostawcy.

Targi to dla nas świetna okazja, aby móc z Państwem porozmawiać i dowiedzieć się np. jak sprawdza się nasz sprzęt. Musimy przyznać, że bardzo miło nam się takie rozmowy przeprowadza, gdyż zawsze są to dobre słowa z Państwa strony, za co dziękujemy!

W następnym wpisie podzielimy się kilkoma odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania podczas targów.

Sprawdź kategorie produktów!

Your compare list

Compare
REMOVE ALL
COMPARE
0