Pytania Krakdent cz.1

Proszę opowiedzieć coś o firmie MEAG?

Firma MELAG założona została w 1951 roku w Niemczech. Od samego początku założyciele dbali o jakość i nieustające ulepszanie produktów. Jest to rodzinna firma, przekazywana z pokolenia na pokolenie,  młodzi zawsze mogą otrzymywać wsparcie od rodziców, a jednocześnie dzięki świeżości umysłu wprowadzać innowacje.

Urządzenia produkuje się wyłącznie w Niemczech, dzięki temu właściciele nie obawiają się o ich jakość. MELAG eksportuje swoje produkty do ponad 80 krajów i cały czas inwestuje w rozwój nowych technologii.

Firma zaczynała od produkcji sterylizatorów na gorące powietrze, a następnie sterylizatorów parowych, zgrzewarek, systemów uzdatniania wody oraz opakowań.  Wyspecjalizowali się w produkcji małych sterylizatorów i na ten moment są największym producentem, który produkuje wyłącznie te produkty.

Dlaczego urządzenia firmy MELAG?

Przede wszystkim jest to firma z wieloletnim specjalistycznym doświadczeniem. Wiele lat istnienia i ciągły rozwój firmy dowodzi temu, że sprzęt cieszy się dużym zainteresowaniem i sprawdza się u klientów.

Znaczenie ma także duża żywotność i niezawodność sprzętu. Często słyszymy od lekarzy, że są z polecenia swojego kolegi czy koleżanki lub, że w firmie w której wcześniej pracowali był sprzęt MELAG i działał bezawaryjnie. W miarę rozwoju swoich gabinetów czy klinik, klienci do nas wracają i uzupełniają swoje wyposażenie o dodatkowe sterylizatory lub myjnie.

Niezawodny sprzęt plus najlepsza obsługa posprzedażowa to cele jakie stawia MELAG. Każdy autoryzowany serwisant sprzętu przechodzi specjalistyczne szkolenie w akademii MELAG.

Współpracujemy od około 25 lat i nigdy nie myśleliśmy o zmianie dostawcy, gdyż cenimy sobie zadowolenie klientów.

Na co zwrócić uwagę kupując autoklaw?

Z naszego doświadczenia wynika, że lepiej zainwestować w sprzęt z najwyższej półki, niż narażać się na przerwy w pracy związane z częstymi naprawami lub koniecznością oczekiwania na serwisanta. Proszę pamiętać, że urządzenia pracują nawet po kilka/kilklanaście razy dziennie, dlatego tak ważna jest ich wytrzymałość oraz niezawodność. Często zgłaszają się do nas lekarze, którzy muszą po dwóch latach wymieniać autoklawy innych firm, z uwagi na ich częstą awaryjność lub całkowite zepsucie się, po takich doświadczeniach nie chcą narażać się na kolejne straty i inwestują w MELAG.

Kolejnym aspektem jest dostępność części zarówno tych zużywalnych jak i mogących ulec uszkodzeniu, dlatego ważne, aby producent miał autoryzowanych przedstawicieli na terenie Polski oraz szybki dostęp do części. Dokonując zakupu warto zastanowić się czy za np. 10 lat dalej będą dostępne części do mojego urządzenia?

Więcej na temat firmy MELAG można przeczytać na stronie https://www.melag.com/pl/firma/made-germany

Your compare list

Compare
REMOVE ALL
COMPARE
0