• Kompleksowa usługa
  • Ponad 20 lat doświadczenia
  • Najlepsi specjaliści

Nowość MELAG – Careclave

Rewolucja w dziedzinie dekontaminacji instrumentów!

W ciągu 9 lat intensywnych badań i rozwoju Melag złożył to, co powinno być w jednym. Rewolucyjne rozwiązanie 4 w 1 łączy w sobie cały proces dekontaminacji narzędzi w jednym urządzeniu:

Czyszczenie i dezynfekcja

Careclave umożliwia mycie i dezynfekcję do 8 narzędzi wgłębionych, np. końcówek lub tipów w ciągu zaledwie 16 minut.

Pielęgnacja

Careclave troszczy się o końcówki delikatnie, a jednocześnie szybko. Dzięki pierwszej na świecie zintegrowanej z urządzeniem stacji do pielęgnacji ADD Care, ważna pielęgnacja główki/rotora końcówki jest wykonywana również bezpośrednio w Careclave.

Sterylizacja (klasa B)

Dzięki opatentowanej technologii DRYtelligence oraz podwójnej komory, Careclave oferuje wszystko to, czego oczekuje się od nowoczesnego autoklawu – a nawet więcej: sterylizację do 11 kg wsadu na maksymalnie 8 tacach lub w 4 kontenerach MELAstore w rekordowo krótkim czasie. Dzięki rewolucyjnej koncepcji komory można również myć i pielęgnować narzędzia w Careboxie i jednocześnie sterylizować dodatkowe instrumenty na krótkich tacach podczas jednego cyklu.

Dokumentacja i zwolnienie

Żegnaj dokumentacjo na papierze! Dzięki systemowi ProControl można szybko, niezawodnie i bezbłędnie przygotować narzędzia do pracy. Dokumentacja i zwolnienie przeprowadzane są bezpośrednio na wyświetlaczu Careclave bez dodatkowego oprogramowania. W celu uzyskania pełnego dowodu, protokoły są przechowywane w pamięci USB lub w sieci komputerowej.

Dlaczego więc miałbyś używać czterech produktów do reprocesowania instrumentów, skoro możesz mieć wszystko w jednym urządzeniu? Dzięki Careclave oszczędzasz znacznie więcej czasu, pieniędzy i miejsca w porównaniu z konwencjonalnymi zestawami urządzeń:

    • mniejsze koszty serwisu: Careclave jest nie tylko tańszy w zakupie niż porównywalny zestaw innych urządzeń, ale również pozwala zaoszczędzić dodatkowe koszty konserwacji i walidacji.
    • 45% więcej miejsca w sterylizatorni: ponieważ nie ma potrzeby stosowania dodatkowego urządzenia do reprocesowania i pielęgnacji kątnic. Znacznie więcej miejsca do bezpiecznej regeneracji instrumentów.

Rewolucyjna koncepcja urządzenia: Oprócz wydajnej dekontaminacji i pielęgnacji do 200 instrumentów wgłębnych na dzień roboczy, Careclave charakteryzuje się przede wszystkim oszczędzającą czas i koszty możliwością sterylizacji dodatkowych instrumentów w tylnej części komory w jednym cyklu w tym samym czasie. Dzięki temu Careclave jest pierwszym urządzeniem na świecie, które spełnia wymagania normy dla myjni dezynfektorów (DIN EN ISO 15883) oraz dla autoklawów (DIN EN 13060).

Ochrona instrumentów, redukcja kosztów serwisowych: Dzięki opatentowanemu procesowi dozowania iDos, do każdego instrumentu dostarczana jest wymagana ilość oleju z dokładnością co do punktu. Dzięki temu Careclave jest nie tylko ekonomiczny w zużyciu, ale także gwarantuje optymalną opiekę nad niezawodnym działaniem i długą żywotnością Państwa instrumentów.

 

Sprawdź kategorie produktów!

Adres firmy

Znamed
Bystrzyca Dolna 56A
58-100 Świdnica

748 53 57 61

biuro@znamed.pl

Sprzedaż i serwis urządzeń Melag i Planmeca

Formularz kontaktowy

Przetwarzanie danych osobowych
Polityka cookies

+48748535761

Your compare list

Compare
REMOVE ALL
COMPARE
0