Myjnie dezynfektory w usługach medycznych

Dezynfektory powinny być niezbędnym elementem każdej placówki świadczącej usługi medyczne.  Zapewniają one przede wszystkim bezpieczeństwo pacjentów, ale także personelu korzystającego z różnorodnych narzędzi zabiegowych. Oszczędzają także ogromy zasób czasu, jaki pracownicy musieliby przeznaczyć na ręczną dezynfekcję każdego z narzędzi.

Dobierając sprzęt w taki sposób, aby była to jak najefektywniejsza myjnia dezynfektor oraz jego akcesoria muszą być dostosowane odpowiednio do charakteru gabinetu, w którym chcemy go umieścić, a także do rodzaju wykorzystywanych narzędzi. Warto więc na tym etapie rozeznać się w różnicach między pakietami specjalnie przygotowanymi dla stomatologii, chirurgii, ortodoncji, ginekologii czy też innych oddziałów, co ułatwi nam dobór podzespołów. Urządzenia będą się różniły głównie akcesoriami – do dyspozycji klientów są kosze różnej wielkości oraz kasety na narzędzia. Istnieje wiele sposobów na zestawienie ze sobą tych elementów w taki sposób, aby pasowały do charakteru pracy i były jednocześnie efektywne w czyszczeniu i dezynfekcji.

Dezynfektor musi natomiast być jeszcze stosowany z odpowiednimi płynami, które skutecznie chronią przed różnego rodzaju zakażeniem. Płyny takie są na bazie kwasu cytrynowego czy też fosforowego. Zapobiegają one powstawaniu osadów i skutecznie regenerują narzędzia. W ich skład wchodzi także płyn alkaliczny do mycia oraz nabłyszczacz. Mieszaniny są bardzo łagodne i nawet długotrwałe, a ich powtarzalne stosowanie nie spowoduje uszkodzeń czy też przebarwień sprzętu, który czyścimy.

Oprócz opisanych wyżej myjni oferujemy także myjki ultradźwiękowe. Świetnie sprawdzają się w usuwaniu takich materiałów jak gips czy cement, szczególnie z miejsc trudno dostępnych. Decydując się na wyposażenie swojej placówki w takie urządzenia należy dokładnie zastanowić się nad rodzajem narzędzi, aby wybrać jak najlepsze rozwiązania.

Your compare list

Compare
REMOVE ALL
COMPARE
0